

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Надточій |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина від горловини до низу вироба | 44 см |
| Довжина рукава вироба | 54 см |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Прилеглий |
| Склад | віскоза |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Виріз-човник |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина виробу | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжнародний розмір | 44-50 |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46-50 |