Щоб замовити ці товари, клікніть на фото та перейдіть на сторінку товару.



Купуйте УКРАЇНСЬКЕ !!!
Ми завждиppуємо на зустріч клієнтам і пишаємося своєю продукцією, намагаємося, щоб вироби відповідали Вашим очікуванням.
З повагою, Олена Надточий.

Щоб замовити ці товари, клікніть на фото та перейдіть на сторінку товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Надточій |
| Країна виробник | Україна |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Високий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Колір | Бежевий |
| Склад | 50% шерсть, 50 % коттон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50-54 |
| Стиль | Міський |
| Фасони | гольф |
| Вид виробу | гольф |