





Купуйте УКРАЇНСЬКЕ !!!
Ми завждиppуємо на зустріч клієнтам і пишаємося своєю продукцією, намагаємося, щоб вироби відповідали Вашим очікуванням.
З повагою, Олена Надточий.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Надточій |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 56 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Рожевий |
| Ширина виробу | 96 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |