


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Надточій |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина від горловини до низу вироба | 54 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Фасон рукава | Довгий |
| Ширина виробу | 88 см |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |