








55 

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Надточій |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 54 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | хлопок |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Білий |
| Ширина виробу | 84 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46-50 |