










Купуйте УКРАЇНСЬКЕ !!!
Ми завждиppуємо на зустріч клієнтам і пишаємося своєю продукцією, намагаємося, щоб вироби відповідали Вашим очікуванням.
З повагою, Олена Надточий.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Надточій |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 22 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Силует | Прилеглий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина виробу | 74 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | 22 |
| Оздоблення та прикраси | Декоративні строчки, Паєтки, Друкований малюнок |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| розміри жіночого одягу | 42 |