Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футболка сіточка 42,44.Бл 429131.
Довжина виробу 50 см.
Довжина рукава 20 см


-
Чдем Ваших замовлень, з повагою, колектив СПД НАДІЛИЙ.
Свій до свого по своє !!!
Купуйте УКРАЇНСЬКЕ !!!
Під час замовлення, будь ласка, умовляйте обмер грудей і обмір стегон!!!!!!!!!!
Вам на складі промірюють виріб для впевненості, що Вам підійде по фігурі виріб, який Ви замовляєте. Це заощадить гроші на пересилання обмінів і наш із Вами час. У таблицях вказані стандарти, але не може бути врахована якість тканини, розтягуваність, зсідання, і натягування. Якщо Ви сумніваєтеся, перетелефонуєте Нажді, на наш основний склад і ставлячи запитання. з понеділка по п'яті.
- +380679690910 Надія ( менеджер складу роздріб)
- +380504642622 Олена Володимирівна
-
Ми завждиppуємо на зустріч клієнтам і пишаємося своєю продукцією, намагаємося, щоб вироби відповідали Вашим очікуванням.
З повагою, Олена Надточий.
весь асортимент товарів дивіться тут
|
| Виробник | Надточій |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Колір | Персиковий |
| Ширина виробу | 74 см |
|
| Довжина рукава | 20 |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Тип тканини | сітка |
| Візерунки і принти | "Діджитал" цифра |
| розміри жіночого одягу | 40 |