
Гольф теплий віскозний бірюза бл 442192.
Бл 442192 Гольф еластичний, крій підходить жінкам із нестандартною фігрою — невеликий ліф і повні стегна (блуза розширена донизу, розмір підбирається по окружности груди )
Состав :
70%полиэстр
20%віскоза,
10 % лайкра,
тканина з бірюзовим оливом (відносно на згинах)
Розміри 44-46, довжина виробу 62-64 см.

Купуйте УКРАЇНСЬКЕ !!!
Ми завжди йдете назустріч клієнтам і пишаємося своєю продукцією, намагаємося, щоб вироби відповідали Вашим очікуванням.
З повагою, Олена Надточий.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Надточій |
| Країна виробник | Україна |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Декоративні строчки, Паєтки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 22 см |
| Ширина виробу | 74 см |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Силует | Прилеглий |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | гольф |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | 22 |