
Блуза шифонова яскрава літня з квітами, Бл 019-5
Блуза шифонова з квітковим принтом.
На поясі зав'язка куліска.
Довжина виробу 60 -62 см.
Довжина рукава 54-56 см.

Купуйте УКРАЇНСЬКЕ !!!
Ми завждиppуємо на зустріч клієнтам і пишаємося своєю продукцією, намагаємося, щоб вироби відповідали Вашим очікуванням.
З повагою, Олена Надточий.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Надточій |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Сатин |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Фасони | З воланами, рюшами |
| Колір | Бузковий |
| Ширина виробу | 55 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Рюші |
| Стиль | Міський |